लघुवित्त न्युज । लघुवित्त आरम्भ चौतारी लघुबित्त बित्तीय संस्था लि. केन्द्रीय कार्यालय बनेपाकोे आयोजनामा शाखा प्रमुखहको सहभागितामा सरल रुपमा सेवा प्रबाह गर्ने Business Promotion Strategies  यही भाद्र ९ देखि १० गतेसम्म २ दिने तालिम सम्पन्न गरेको छ ।

लक्ष्मी होटल रुपन्देही बुटवलमा तालिमको उद्घाटन गर्दै संस्थाका संचालक पुष्पराज ढकालले तालिमबाट कर्मचारीको क्षमता बिकास भई संस्थागत लक्ष्य हासिल गर्न ऊर्जा मिल्ने र सबै कर्मचारीलाई दक्ष कर्मचारीको रुपमा विकास गर्ने संस्थाकोे उद्देश्य समेत रहेको बताउनुभएको थियो ।

तालिममा बैंकका नायब कार्यकारी अधिकृत किरण काफ्ले, बिभागीय प्रमुख बिमल खनाल र ज्ञानिश्वर पन्तले उक्त तालिमको प्रशिक्षण दिनुभएको थियो । उक्त तालिममा संस्थाका नायब कार्यकारी अधिकृत किरण काफलेले कर्मचारीहरुको दक्षताले मात्रै संस्था सबल बन्न सक्ने, सेवा ग्राहीलाई पनि राम्रो सेवा दिन सकिने बताउदै सेवा ग्राहीलाई उत्कृष्ट सेवा दिने गरी यहाँ सिकेका कुराहरु फिल्डमा व्यवहारिक रुपमा कार्यान्वयन गर्न निर्देशन दिनुभएको थियो । तालिममा विभिन्न ७ जिल्लाका ३८ जना शाखा प्रमुखहरुको सहभागिता रहेको थियो भने तालिमको सहजीकरण गिता राउतले गर्नुभएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

...
‘डिजिटल कारोबार : बुझ्नेलाई श्रीखण्ड, नबुझ्नेलाई खुर्पाको बिँड’

महाप्रसाद अधिकारी गर्भनर, नेपाल राष्ट्र बैंक हामी अहिले २१ औँ शताब्दीमा छौं । यो समयसम्म आइपुग्दा डिजिटलाईजेशनले धेरै फड्को मारेको छ । सकभर म नोटमा सही गर्न नपरोस् भन्न चाहन्छु । किनकी हामी प्रविधिको प्रयोगबाट क्यासरहित कारोबारमा पुग्नुपर्ने छ । त्यसो भएमात्रै राज्यलाई फाइदा पुग्नेछ । अर्कोतर्फ यसले बैंक, वित्तीय संस्था र स्वयम् ग्राहकलाई नै फाइदा […]