बैंकिङ खबर । इन्फिनिटी लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले नेपाल एग्रो लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडलाई प्राप्ति गरी एकीकृत कारोबार पश्चात सञ्चालक समितिको २०७८ भाद्र २६ गते बसेको ७० औं बैठकले संस्थापक शेयरधनीहरुको तर्फबाट १ जना नयाँ सञ्चालकमा बैंक तथा वित्तीय संस्थासम्बन्धी ऐन, २०७३ को दफा १४ (२) (ख) अनुसार (साविक नेपाल एग्रो लघुवित्त वित्तीय संस्था लि.का अध्यक्ष) रमेशकुमार कर्मचार्यलाई नियुक्त गरेको छ ।

नवनियुक्त सञ्चालकलाई संस्थाका अध्यक्ष खेमराज नेपालले पद तथा गोपनीयताको सपथ गराउनु भएको थियो । सपथ ग्रहण कार्यक्रममा नवनियुक्त सञ्चालकलाई संस्थाका अध्यक्ष, सञ्चालक, सल्लाहकारहरुबाट स्वागत तथा शुभकामना व्यक्त गर्नु भएको थियो ।

...
संस्थागत विकासका लागि लघुवित्तमा मर्जर आवश्यक : विमला योगी(सिईओ, जाल्पा लघुवित्त)

विमला योगी सिईओ, जाल्पा  सामुदायिक लघुवित्त २८ जिल्लाहरुमा १०० वटा शाखा कार्यालयहरु र ३ वटा संकलन केन्द्रहरु रहेको जाल्पा सामुदायिक लघुवित्त वित्तीय संस्थाको केन्द्रीय कार्यालय कास्कीको पोखरामा छ । राष्ट्रिय स्तरको कार्यक्षेत्र रहेको लघुवित्तले हजारौं महिलालाई उद्यमशीलताको बाटोतर्फ अगाडि बढाइरहेको छ । १६ करोड चुक्तापुँजी रहेको लघुवित्तले ५ करोड २२ लाखको ५ लाख २२ हजार […]

Sorry, no posts matched your criteria.

This will close in 20 seconds