बैंकिङ खबर । इन्फिनिटी लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले नेपाल एग्रो लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडलाई प्राप्ति गरी एकीकृत कारोबार पश्चात सञ्चालक समितिको २०७८ भाद्र २६ गते बसेको ७० औं बैठकले संस्थापक शेयरधनीहरुको तर्फबाट १ जना नयाँ सञ्चालकमा बैंक तथा वित्तीय संस्थासम्बन्धी ऐन, २०७३ को दफा १४ (२) (ख) अनुसार (साविक नेपाल एग्रो लघुवित्त वित्तीय संस्था लि.का अध्यक्ष) रमेशकुमार कर्मचार्यलाई नियुक्त गरेको छ ।

नवनियुक्त सञ्चालकलाई संस्थाका अध्यक्ष खेमराज नेपालले पद तथा गोपनीयताको सपथ गराउनु भएको थियो । सपथ ग्रहण कार्यक्रममा नवनियुक्त सञ्चालकलाई संस्थाका अध्यक्ष, सञ्चालक, सल्लाहकारहरुबाट स्वागत तथा शुभकामना व्यक्त गर्नु भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

...
‘डिजिटल कारोबार : बुझ्नेलाई श्रीखण्ड, नबुझ्नेलाई खुर्पाको बिँड’

महाप्रसाद अधिकारी गर्भनर, नेपाल राष्ट्र बैंक हामी अहिले २१ औँ शताब्दीमा छौं । यो समयसम्म आइपुग्दा डिजिटलाईजेशनले धेरै फड्को मारेको छ । सकभर म नोटमा सही गर्न नपरोस् भन्न चाहन्छु । किनकी हामी प्रविधिको प्रयोगबाट क्यासरहित कारोबारमा पुग्नुपर्ने छ । त्यसो भएमात्रै राज्यलाई फाइदा पुग्नेछ । अर्कोतर्फ यसले बैंक, वित्तीय संस्था र स्वयम् ग्राहकलाई नै फाइदा […]