लघुवित्त न्युज । मिर्मिरे लघुवित्त वित्तीय संस्थाले आफ्ना कर्मचारीहरुको क्षमता तथा सीप बृद्धिको लागि तेश्रो त्रैमासको शुरुवातबाट तालिम कार्यक्रमहरुको आयोजना गरिरहेको छ । यसैक्रममा शनिवार इटहरीको होटल चिन्तन चौतारीमा प्रदेश नं. १ अन्तर्गत इटहरी–सुनसरी क्षेत्रका १६ वटा शाखा कार्यालयका ३० जना कर्मचारीहरुलाई संस्थाले तालिम दिएको हो ।

संस्थाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पुष्करराज जोशी र कर्जा विभाग प्रमुख राजेश श्रेष्ठले कार्य संचालन, सीप अभिबृद्धि, गुणस्तर व्यवस्थापन तथा बीमा लगायत संस्थागतरुपमा भए गरेका सुधार लगायतका कार्यहरु तथा परिष्कृत कार्य सम्पादनको विषयमा सहजिकरण गर्नुभएको थियो ।

आर्थिक वर्षको शुरुबाट नै कर्मचारीहरुको क्षमता र दक्षता अभिबृद्धिको लागि विभिन्न तालिमहरुको आयोजना गर्दै आएको संस्थाले बुधबार मधेश प्रदेशको कलैयामा र शुक्रबार बर्दिवासमा कर्मचारीहरुलाई तालिम गरेको तथा आगामी दिनमा बाँकी प्रदेशहरुमा पनि कार्यक्रम गरिने संस्थाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत पुष्करराज जोशीले जानकारी दिनुभयो ।

सुर्या लाइफ इन्स्योरेन्स कम्पनी लि.को सहकार्यमा भएको कार्यक्रम प्रदेश नं. १ प्रमुख सुरेशबहादुर खड्काको संयोजकत्वमा सम्पन्न भएको हो।

संस्थाको दोश्रो त्रैमाससम्ममा ८ अर्ब ८६ करोड लगानी गरेको छ भने सदस्यहरुबाट २ अर्ब ६२ करोड बचत संकलन गरेको छ। दोश्रो त्रैमासमा संस्थाले प्रकाशित गरेको अपरिष्कृत वित्तीय विवरण अनुसार १२ करोड १६ लाख रुपैंयाँ नाफा गरेको छ भने प्रति शेयर आम्दानी ५५.९१ रुपैंया रहेको छ।

...
संस्थागत विकासका लागि लघुवित्तमा मर्जर आवश्यक : विमला योगी(सिईओ, जाल्पा लघुवित्त)

विमला योगी सिईओ, जाल्पा  सामुदायिक लघुवित्त २८ जिल्लाहरुमा १०० वटा शाखा कार्यालयहरु र ३ वटा संकलन केन्द्रहरु रहेको जाल्पा सामुदायिक लघुवित्त वित्तीय संस्थाको केन्द्रीय कार्यालय कास्कीको पोखरामा छ । राष्ट्रिय स्तरको कार्यक्षेत्र रहेको लघुवित्तले हजारौं महिलालाई उद्यमशीलताको बाटोतर्फ अगाडि बढाइरहेको छ । १६ करोड चुक्तापुँजी रहेको लघुवित्तले ५ करोड २२ लाखको ५ लाख २२ हजार […]

Sorry, no posts matched your criteria.