लघुवित्त न्युज । छिमेक लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले एक जना कर्मचारीको माग गरेको छ। लघुवित्तले एक सूचना प्रकाशित गर्दै सहायक अधिकृत पदमा कर्मचारी माग गरेको हो ।

उक्त पदका लागि शैक्षिक योग्यता स्नातक तह उतीर्ण गरेको हुनुपर्ने कम्पनीले जनाएको छ। योग्यता पुगेका इच्छुक ब्यक्तिले असार ३१ गतेभित्र आवश्यक कागजात संकलन गरी कम्पनीको वेबसाइट https://www.chhimekbank.org/career/ मार्फत आवेदन दिन सक्नेछन्।

इच्छुक आवेदकहरुको उमेरको हद २१ वर्ष पुरा भई ३५ वर्ष ननाघेको हुनुपर्नेछ भने महिला उम्मेरदवारको हकमा अधिकतम उमेरमा ५ वर्ष थप हुनेछ। रितपुर्वक प्राप्त दरखास्तहरु मध्येबाट लिखित तथा अन्र्तवार्ताद्धारा छनोट गरिने छ।

...
संस्थागत विकासका लागि लघुवित्तमा मर्जर आवश्यक : विमला योगी(सिईओ, जाल्पा लघुवित्त)

विमला योगी सिईओ, जाल्पा  सामुदायिक लघुवित्त २८ जिल्लाहरुमा १०० वटा शाखा कार्यालयहरु र ३ वटा संकलन केन्द्रहरु रहेको जाल्पा सामुदायिक लघुवित्त वित्तीय संस्थाको केन्द्रीय कार्यालय कास्कीको पोखरामा छ । राष्ट्रिय स्तरको कार्यक्षेत्र रहेको लघुवित्तले हजारौं महिलालाई उद्यमशीलताको बाटोतर्फ अगाडि बढाइरहेको छ । १६ करोड चुक्तापुँजी रहेको लघुवित्तले ५ करोड २२ लाखको ५ लाख २२ हजार […]